Tek Özel Marley ve Parke Tutkalı

Tek Özel Marley ve Parke Tutkalı Tek Özel Marley ve Parke Tutkalı

. SU BAZLI
. YAPIŞMA GÜCÜ YÜKSEK
EN-ISO 9001-2000

Tanım:
Sentetik reçine ile saf akrilik kopolimer bağlayıcılı, su bazlı zemin yapıştırıcısıdır.

Kullanım Yerleri:
PVC Esaslı rulo döşeme balzemelerinin yapıştırılmasında, çatı izolasyon kaplama malzemelerinde, PVC süpürgeliklerin, tüm halı, marley tipi yer karolarının yapıştırılma işleminde güvenle kullanılır. Temizlik amacıyla kullanılan deterjan, sabun gibi sentetik kimyasallardan etkilenmez, nemli ve sıcak ortamlarda yada su baskınlarında tutunduğu malzemeyi bırakmaz. Yerden ısıtmalı binalarda tutunduğu ortamda kesinlikle gevşeme yumuşama, kayma yapmaz.

Uygulama Şekli:
Beton, ahşap, çimento gibi kuru ve düzgün zeminlerde dişli ıspatula, yolluk veya halı gibi kalın malzemelerin yapıştırılmasında daha kalın dişli ıspatula ile uygulama yapılır. Zemine sürülen ürün yaklaşık 30-60 dakika bekledikten sonra yapıştırma veya kaplama işlemine geçilir Uygulama sıcaklığı 15-25 oC arasında olması ve %60 ‘ın üzerinde nem olmamalıdır. Ürünü kullanmadan önce iyice karıştırdıktan sonra uygulama yapılmamalıdır.

Kaplama Gücü:
Uygulama yüzeyine ve yapıştırılacak malzemenin özelliğine göre m2’de 0.150-0,300 kg` dır.

Kuruma Süresi:
20 oC yapışacak malzemeye ve yüzeye bağlı olarak en az 1 saattir.

Tehlike ve Güvenlik Uyarıları:
Açık alevden ve yakıcı kaynaklardan, çocuklardan uzak tutunuz. Oda sıcaklığında kapağı hava almayacak şekilde kapatılmış orijinal ambalajında en az 1 yıldır… Aşırı sıcak ve soğuktan korunmalıdır.Donması halinde sıcak veya ılık ortamlarda 3-4 gün süre ile bekletilmesi ve iyice karıştırılmalıdır. Yapıştırma işlemi sırasında ürün kurumadan nemli yada ıslak bezle, ürün kuruduktan sonra alkol ile temizlenmelidir.

Teknik Özellikler:
Yoğunluk :1.250 ± 0,1
% Katı Madde Miktarı:70 ± 5

Ambalaj Şekli:
16/1, 8/1, 4/1, 1/1


 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim