Raykon Sprey Boyalar

Raykon Sprey Boyalar Raykon Sprey Boyalar

Alt Kategoriler

RayMax Vernikler RayMax Vernikler
Farklı birçok uygulama imkanı sunar. Farklı parlaklıklarda seçenekleri bulunmaktadır; parlak- mat. Ahşap, metal, kağıt, cam, plastik ve kumaş üzerine uygulama yapılabilir. Aynı zamanda beton ve taş yüzeylerde de dekoratif amaçlı kullanılabilir.
Detay
Raykon Spray Line Raykon Spray Line
Dekoratif sprey ürünleri, ahşap, metal, cam, çiçek, vb. boyama el işlerinde kullanılır. Yılbaşı süslemeleri ve çiçek aranjmanlarının süslenmesinde kullanılır. Sürtünmeye karşı dirençli değildir. İç mekanlarda da kullanılabilir. Boyalı yüzey üzerine sentetik esaslı şeffaf vernik uygulaması yapılabilir, sadece efekt de az bir değişiklik olabilir. Profesyonel ve kendin-yap uygulamalarında stant malzemelerinde, dekoratif amaçlı ve çiçek aranjmanlarının süslenmesinde, set- tiyatro dekoru, seminer dekoru hazırlıklarında kullanılır.
Detay
RayMax Düz Renkler RayMax Düz Renkler
RAYMAX DÜZ RAL renkler yüksek kapatıcılık gücünde nitro- kombi esaslı sprey boyadır. Ahşap, metal, kağıt, cam, plastik ve kumaş üzerine uygulama yapılabilir.
Detay
RayMax Efekt Spreyler RayMax Efekt Spreyler
Boyandığı yüzeye parlak altın, bakır veya krom görünümü veren yüksek parlaklıkta akrilik esaslı efekt spreydir. Geniş bir kullanım alanı vardır. Aşınmaya ve silinmeye, hava koşullarına dayanımı sınırlıdır. Her türlü yüzey için metal, ahşap, cam, sert plastik için uygundur. Stant tasarımcıları, dekorasyoncular ve çiçek aranjmanı yapanlar için çok kullanışlı bir üründür. El işlerinde ve seminer yapı hazırlıklarında da kullanılabilir.
Detay
RayMax Florasan Spreyler RayMax Florasan Spreyler
Profesyonel dekorasyon işlerinde kullanılan florasan renkli akrilik esaslı sprey boyadır. Mağaza vitrinlerinin dekorasyonunda, fuar çalışmalarında, dış dekorasyonda, sergi eşyalarında kullanılır. Aynı zamanda metal, ahşap, cam, seramik, eternit, beton, taş, kağıt, karton, sert plastik yüzeyler ve yapma çiçekler güvenle boyanabilir.
Detay
RayMax Isıya Dayanıklı Spreyler RayMax Isıya Dayanıklı Spreyler
Ocak, fırın, baca, soba, soba boruları gibi sürekli ısıya maruz kalan yüzeylerin boyanmasında kullanılır.
Detay
 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim