Raykon Ahşap Koruma Ürünleri

Raykon Ahşap Koruma Ürünleri Raykon Ahşap Koruma Ürünleri

Alt Kategoriler

Aqua Impragniergrund 05 Aqua Impragniergrund 05
Aqua Impragniergrund 05 Metalik bileşimli emprenye tuzunun sulu çözeltisidir. Su bazlı ve kokusuzdur, çevre dostudur. DIN 68 800 Bölüm 3’ e göre toprak ile direkt temas halinde olmayan ahşap yapıların böcek ve mantarlara karşı etkili olarak korunmasını sağlar. Fırça ve pistole ile kullanıma uygundur.
Detay
Aqua Impragnol 06 Aqua Impragnol 06
Aqua Impragnol 06 Metalik bileşimli emprenye tuzunun sulu çözeltisidir. Su bazlı ve kokusuzdur, çevre dostudur. DIN 68 800 Bölüm 3’ e göre toprak ile direkt temas halinde olmayan ahşap yapıların böcek ve mantarlara karşı etkili olarak korunmasını sağlar. Daldırma ve vakum yöntemleri için uygundur.
Detay
AQUA- IZO Aqua Isoliergrund AQUA- IZO Aqua Isoliergrund
AQUA- IZO Aqua Isoliergrund İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun, çabuk kuruyan dolgu ve izolasyon amaçlı kullanılan astardır. İç mekanda dekoratif taşların tozumasını, ahşap yüzeyde reçine kusmasını engellemek için kullanılır.
Detay
Acryl Allgrund Acryl Allgrund
Acryl Allgrund Akrilik esaslı, su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ahşap astar boyasıdır. Her türlü yüzeyin astarlanmasında güvenle kullanılır; ahşap, metal, alüminyum, sert PVC, vb.
Detay
Compact Lasur Compact Lasur
Compact Lasur Alkid reçine esaslı, transparan, ipek mat görünümünde vernikli ahşap koruyucudur. Her türlü hava koşuluna ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Dış ve iç cephede ahşap yüzeylerin tümünde pergole , kapı , pencere , bahçe mobilyaları, ahşap deniz araçlarında güvenle kullanılır. Masif parkelerde ve mobilyalarda renklendirici olarak kullanılır.
Detay
Aqua Compact Lasur Aqua Compact Lasur
Aqua Compact Lasur Su bazlı, akrilik esaslı, vernikli ahşap koruyucudur. İçerdiği micro- fine inorganik pigmentleri sayesinde UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda panel, kapı, pencere, pergola, çatı kenarları gibi her türlü ahşap yüzeye uygulanır. Masif parkelerde ve mobilyalarda renklendirici olarak kullanılır. Her türlü ahşap yüzeye rahatlıkla uygulanır. DIN 71.3'e uygundur.
Detay
HL-4 Solid Lasur HL-4 Solid Lasur
HL-4 Solid Lasur Alkid reçine esaslı, yağ bazlı, transparan, ipek mat görünümünde vernikli ahşap koruyucudur. Her türlü hava koşuluna ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Dış ve iç cephede ahşap yüzeylerin tümünde, pergole , kapı , pencere , bahçe mobilyaları, kameriye ve özellikle yıpranmış ahşapların tekrar boyanarak korunması işleminde güvenle kullanılır. Yumuşak ahşaplarda ekstra koruma sağlar.
Detay
AW-10 Acryl Wetterschutzfarbe AW-10 Acryl Wetterschutzfarbe
AW-10 Acryl Wetterschutzfarbe Akrilik esaslı, su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip özel ahşap astar ve son kat boyasıdır.Tüm ahşap ,beton, tuğla, kiremit, alçı, PVC, metal, galvenize çelik ve alüminyum yüzeylerde kullanıma uygundur.
Detay
Venti 3 in 1 Venti 3 in 1
Venti 3 in 1 Alkid bazlı, ,çok amaçlı, ahşap yüzeyler için geliştirilmiş, hem dolgu ve astar, hem nem önleyici, hem de son kat boyadır. Her türlü iç ve dış yüzeylerde dolgu ve astar ,nem önleyici ve son kat boya olarak kullanılır. Ahşap yüzeylerde özellikle pencerelerde kullanıma uygundur.
Detay
P-80 Uni-Siegel P-80 Uni-Siegel
P-80 Uni-Siegel Alkid reçine esaslı, poliüretan katkılı, tek komponentli, şeffaf, iç ve dış cephede kullanılan ahşap verniğidir. Özellikle ahşap parke yüzeyler olmak üzere iç ve dış mekan ahşap yüzeylerde, yüksek aşınmaya haiz ahşap zeminlerde, merdivenler, kapılar, ahşap kaplama ve lambriler de kullanılır.
Detay
P-100 Acryl Holzsiegel P-100 Acryl Holzsiegel
P-100 Acryl Holzsiegel Akrilik esaslı, poliüretan katkılı, şeffaf, su bazlı, tek komponentli, transparan iç cephe verniğidir. İç mekan parke zeminler ve yüksek aşınmaya haiz ahşap zeminlerde, paneller, kapılar, raflar, ve mobilyalarda güvenle kullanılır.
Detay
Yacht-Bootslack Yacht-Bootslack
Yacht-Bootslack Poliüretan katkılı alkid reçine esaslı ahşap deniz araçları için özel olarak formüle edilmiş ,iç ve dış mekanlarda kullanılabilen solvent esaslı verniktir. Ahşap deniz araçları, iç ve dış mekanlarda, ahşap pencere ve kapılar, bahçe mobilyalarında güvenle kullanılır.
Detay
Goldlack Goldlack
Goldlack Alkid reçine esaslı, kaliteli metal efekt pigmentlerden üretilen, fiziksel mukavemetleri yüksek, vernikli efekt boyasıdır. İç ve dış mekanda, demir, çelik, çinko üzerine uygulanır. ACRYL ALLGRUND ile astar kat uygulaması yapılan alüminyum , ahşap , su olukları gibi sert plastikler yüzeylerin üzerine uygulanır.
Detay
Silberlack Silberlack
Silberlack Alkid reçine esaslı, kaliteli metal efekt pigmentlerden üretilen, fiziksel mukavemetleri yüksek, vernikli efekt boyasıdır. İç ve dış mekanda, demir, çelik, çinko üzerine uygulanır. ACRYL ALLGRUND ile astar kat uygulaması yapılan alüminyum , ahşap , su olukları gibi sert plastikler yüzeylerin üzerine uygulanır.
Detay
Kupferlack Kupferlack
Kupferlack Alkid reçine esaslı, kaliteli metal efekt pigmentlerden üretilen, fiziksel mukavemetleri yüksek, vernikli efekt boyasıdır. İç ve dış mekanda, demir, çelik, çinko üzerine uygulanır. ACRYL ALLGRUND ile astar kat uygulaması yapılan alüminyum , ahşap , su olukları gibi sert plastikler yüzeylerin üzerine uygulanır.
Detay
Teak Oil Teak Oil
Teak Oil Doğal yağ bazlı, ahşap koruyucudur. Tekne güverteleri, bahçe mobilyaları, iskeleler, dek ve havuz kenarları gibi yoğun olarak suya maruz kalan, tik ve sert ahşaptan üretilen malzemelerde, ahşabın naturel görüntüsünü bozmadan yıllarca koruma sağlar.
Detay
Holzpflegeöl HP-2 Holzpflegeöl HP-2
Holzpflegeöl HP-2 Sentetik esaslı, doğal yağ bazlı ahşap koruyucudur. Emprenye edilmiş tüm ham ahşap yüzeylerde, sürekli kum teması nedeniyle çok çabuk aşınan plaj iskelelerinde, havuz kenarlarında, yürüme yollarında, ahşap köprülerde, zemin ahşap işlerinde, bahçe mobilyalarında, ahşap bağlantı ünitelerinde kullanılır. Özellikle sert ağaçların boyanmasında güvenle kullanılır.
Detay
Garden Furniture Oil / Yağ Bazlı Bahçe Mobilya Koruyucusu Garden Furniture Oil / Yağ Bazlı Bahçe Mobilya Koruyucusu
Garden Furniture Oil / Yağ Bazlı Bahçe Mobilya Koruyucusu Ahşaba derinlemesine nüfuz eden, ahşabı doğal aşınma etkilerine karşı koruyan, ahşabı besleyen, içerdiği özel formül sayesinde ahşabın içindeki nem oranını dengeleyen, su itici yüzey oluşturan, tik ve diğer sert ahşaplar için yüksek performanslı koruyucudur.
Detay
Decking Restorer / Ahşap Zemin Yenileyici Decking Restorer / Ahşap Zemin Yenileyici
Decking Restorer / Ahşap Zemin Yenileyici Su bazlıdır. Doğal hava koşulları nedeni ile yıpranmış, aşınmış, grileşmiş ahşap zemin döşemelerini orijinal rengine döndürmek için kullanılan jel formunda ahşap yenileyicidir.
Detay
Zaponlack Zaponlack
Zaponlack Poli akrilik reçine esaslı, demir içermeyen metal yüzeyler için geliştirilmiş koruyucu ve dekoratif şeffaf verniktir. Demir içermeyen metal yüzeylerde kullanılan, mükemmel yapışma gücüne sahip verniktir. Alüminyum, bakır, pirinç, kalay, çinko ve krom yüzeylerde kullanılır.
Detay
Mattlack Mattlack
Mattlack PU alkid reçine esaslı, fiziksel mukavemeti yüksek, korozyona dirençli metal boyasıdır. İç ve dış mekanda, demir, çelik, çinko üzerine uygulanır. Balkon küpeşteleri, merdiven ve korkuluk küpeşteleri, dış cephe aydınlatma direkleri, vb…yerlerde kullanılır.
Detay
Zinkrepair Zinkrepair
Zinkrepair Modifiye alkid reçine esaslı, fiziksel mukavemeti yüksek, korozyona dirençli, 240 0C sıcaklığa kadar dayanıklı rötuş boyasıdır. İç ve dış mekanda, galvanizlenmiş parçaların rötuşlanmasında, demir ve korozyona maruz kalacak metallerin de korunmasında kullanılır.
Detay
Akrilik Macun Akrilik Macun
Akrilik Macun İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun, çabuk kuruyan dolgu amaçlı kullanılan akrilik macundur.
Detay
P-410 Sentetik Tiner P-410 Sentetik Tiner
P-410 Sentetik Tiner Her tip sentetik esaslı boya ve verniklerin inceltilmesinde ve bu vernik/ boyalar ile beraber kullanılan aletlerin temizliğinde kullanılır.
Detay
 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim