Hemel Dek Temizleyici

Hemel Dek Temizleyici Bahçenizdeki sabit ahşaplarla, tüm mobilyalarınızı hızla, kolayca ve güvenle temizleyebilirsiniz. HEMEL Dek Temizleyici, grileşmiş, kirlenmiş, üzeri küşü görünüm almış ahşabı hemen temizler, kirden arındırır, ilk günkü görünüme kavuşturur. Ürün su bazlı ve çevre dostudur, bitki ve hayvanlara zarar vermeksizin biyolojik olarak çözünür.

Hemel Dek Temizleyici

Bahçenizdeki sabit ahşaplarla, tüm mobilyalarınızı hızla, kolayca ve güvenle temizleyebilirsiniz. HEMEL Dek Temizleyici, grileşmiş, kirlenmiş, üzeri küşü görünüm almış ahşabı hemen temizler, kirden arındırır, ilk günkü görünüme kavuşturur. Ürün su bazlı ve çevre dostudur, bitki ve hayvanlara zarar vermeksizin biyolojik olarak çözünür.

Dış mekan ahşaplarının veya bahçe mobilyalarının üretiminde emprenyeli ahşap ya da iroko, tik gibi doğal ömrü uzun ahşap türü kullanılmışsa, bakım için HEMEL Dek Temizleyici ile temizlik yapıldıktan sonra ahşaplarınızı doğal hali ile kullanabilirsiniz. Ancak ahşap yüzeyleri UV ışınlarının yıpratıcı etkisine, aşınmaya ve tekrar kirlenmeye karşı korumak ve daha uzun süreli bakım ihtiyacı olmadan kullanmak için doğal yağlardan oluşan HEMEL Tik Yağı ve HEMEL Deck Stain kullanmanız önerilir.

Dikkat!
Uygulama öncesinde yüzeyi, her türlü boya ve vernik kalıntısından tamamen temizleyin. 1 litre HEMEL Deck Cleaner ile 8-10m2 alan temizlenebilir. (Harcanacak miktar, ahşabın emiciliğine, döşeniş şekline, kirlilik durumuna göre farklılık gösterebilir.) Ahşap aşırı derecede kirlenmiş ve kararmışsa, işlemi bir kez daha yineleyin.

Uygulama sırasında kullandığınız araç-gereci bol suyla yıkayarak temizleyin. El ve yüzle temasından kaçının.

Temizleyiciyi ahşap yüzeye dökün. Ürünü yüzeye orta sertlikte bir fırça ile fırçalayarak uygulayın. Suyla fırçalayarak yıkayın Ahşaplarınızın keyfini çıkarın

› Detaylı Broşür

Resimler


 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim