Imersol Aqua

Imersol Aqua su esaslı, insan ve çevre dostu şeffaf bir emprenye maddesidir. Zemin seviyesi üzerindeki bütün ahşap elemanların korunması için kullanılır ve daldırma sistemiyle uygulanır. Ahşap elemanları mantar ve böcek tahribatına karşı korur.

Imersol Aqua; su esaslı, insan ve çevre dostu şeffaf bir emprenye maddesidir. Zemin seviyesi üzerindeki bütün ahşap elemanların korunması için kullanılır ve daldırma sistemiyle uygulanır. Ahşap elemanları mantar ve böcek tahribatına karşı korur. Emprenyeden sonra ahşabın boyutlarında hiçbir değişiklik olmaz; rutubet miktarında hiçbir artış olmaz. Imersol Aqua ile emprenye edilen ahşaplar kullanım yerine bağlı olarak Hickson Decor, Restol veya Sayerlack Su Bazlı Dış Cephe Cila sistemleriyle boyanarak kullanılmalıdır.

Niçin Imersol Aqua kullanılmalıdır?

• Binalarda zemin seviyesi üzerindeki ahşap elemanların mantar ve böceğe karşı korunmasını düşük maliyete sağlar.
• Tüm Avrupa ve İngiltere standartlarına uygundur.
• Imersol Aqua insan ve çevre sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Tüm katkı maddeleri uluslararası pazarda kabul edilmiş ve onaylanmıştır.
• Hemel kesintisiz Teknik Servis sağlar.
• Imersol Aqua kullanıma hazırdır.

Hangi ağaç türleri lmersol Aqua ile emprenye edilebilir?
Ticari olarak kullanılmakta olan bütün çam ve çam gibi yumuşak ağaç türleri mantar ve böcek tahribatına karşı korunmak için Imersol Aqua ile emprenye edilebilir. Imersol Aqua binalarda, zemin seviyesi üzerindeki bütün ahşap elemanlar için uygundur.

› Detaylı Broşür


 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim