Hemel Dış Cephe Ahşap Boyaları

Hemel Dış Cephe Ahşap Boyaları Hemel Dış Cephe Ahşap Boyaları

Alt Kategoriler

Hickson Decor Plus / Hickson Decor Aqua Hickson Decor Plus / Hickson Decor Aqua
Hickson Decor Plus İdeal Çözüm. Şimdi, ahşap yüzeyleri her türlü kötü hava koşuluna karşı koruyacak yepyeni bir boya var. Hickson Decor , evinizdeki, bahçenizdeki, binanızdaki ahşap yüzeylerin korunması ve güzelliği için en iyi çözüm. Hickson Decor . Boya ve ahşabın iki büyük düşmanına karşı!
Detay
Sayerlack Linea Blu Sayerlack Linea Blu
ÇEVRE DOSTU SU BAZLI RENK (HI) VE SU BAZLI CİLA (HF) SİSTEMİ Sayerlack Linea Blu Su Bazlı Ahşap Cilası, tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Ahşapları güneş ışınlarından korur, yağmurun, karın, rüzgarın ahşabı yıpratmasını önler. Yanlız ahşabın sağlığı açısından değil, insan ve çevre sağlığı açısından da mükemmel özellikler taşıyan yarı mat su bazlı bir ciladır.
Detay
HEMEL Deck Stain HEMEL Deck Stain
HEMEL Deck Stain ahşap dek zeminler için özel olarak geliştirilmiş kullanıma hazır su bazlı bir üründür. Özel formülasyonu ile her tip dış mekan ahşap zemin döşemesinde yarı şeffaf, mat bir görünüm oluşturur ve içerdiği kaymayı önleyici görünmez mikro tanecikler yoluyla zeminlere kaymazlık özelliği kazandırır.
Detay
Hemel Dek Temizleyici Hemel Dek Temizleyici
Bahçenizdeki sabit ahşaplarla, tüm mobilyalarınızı hızla, kolayca ve güvenle temizleyebilirsiniz. HEMEL Dek Temizleyici, grileşmiş, kirlenmiş, üzeri küşü görünüm almış ahşabı hemen temizler, kirden arındırır, ilk günkü görünüme kavuşturur. Ürün su bazlı ve çevre dostudur, bitki ve hayvanlara zarar vermeksizin biyolojik olarak çözünür.
Detay
HEMEL Tik Yağı HEMEL Tik Yağı
HEMEL Tik Yağı’nı suyla yoğun temasta olan tüm dış mekan ahşap ürünlerinde, bahçe mobilyalarında ve teknelerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz. Ahşaba derinlemesine nüfuz eden, su itici özellik kazandıran, besleyici ve koruyucu bir yağdır.
Detay
STS 7M STS 7M
STS 7M, duvar ve evlerin cephelerinde bulunan boyaların sökülmesi için kullanılır.
Detay
 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim