Marshall Dekoratif Ürünler

Marshall Dekoratif Ürünler Marshall Dekoratif Ürünler

Alt Kategoriler

Osmanlı Renkleri Yarımat Osmanlı Renkleri Yarımat
Geçmişten gelen en güzel renkleri Mükemmel silinebilme, yarı mat , yüksek kapama ve iyi yayılma özellikleri, 4 farklı renk serisi ve 16 hazır renk seçeneği ile evlerinize taşımaktadır.
Detay
Fashion Yarı Mat Fashion Yarı Mat
Mükemmel silinebilme ve yarı mat görünümü ile hayalinizdeki renkleri iç mekanlarınıza yansıtabilir, Işıldayan parlaklığı ile yaşamınıza canlılık katabilirsiniz.
Detay
Mumlu Mat Mumlu Mat
Tam mat görünümü ile yüzey hatalarını minimuma indiren, silinebilirliği ile üst düzey kaliteye sahip iç mekan duvar boyasıdır. Tam mat görünümü ile ortamlara derinlik katar.
Detay
Hijyen İpek Mat Hijyen İpek Mat
Bileşiminde bulunan Gümüş İyonları sayesinde yüzeylerde oluşabilecek bakteri, küf ve mantar oluşumunu 10.000 kat daha fazla engeller. 5 Hazır renk ve Anında Renk Makineleri ile sonsuz renk seçeneği mevcuttur.
Detay
Silikonlu Özel Mat Silikonlu Özel Mat
Özel mat görünümü,silinebilme,yüksek kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip, yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Parlıklık konusunda kararsızsanız yaşam alanlarınızda ideal parlaklığı yakalamanızı sağlar. 60 Hazır Renk ve Anında Renk makinalarıyla sonsuz renk seçeneği mevcuttur.
Detay
Silikonlu İpek Mat Silikonlu İpek Mat
İpek Mat görünümü ve silinebilme özelliğine sahip iç mekan duvar boyasıdır. Mat görünüm tercih edilmeyen mekanlar için idealdir. 25 Hazır Renk ve Anında Renk Makineleri ile 1000’lerce renk seçeneği mevcuttur.
Detay
Silikonlu Mat Silikonlu Mat
Mat görünümü , silinebilme özelliğine sahip iç mekan duvar boyasıdır. Mat görünümü sayesinde , bol ışıklı alanlarda , duvarlarda yansıma yapmayarak, alanlara derinlik getirir.27 Hazır Renk ve Anında Renk Makineleri ile 1000’lerce renk seçeneği mevcuttur.
Detay
Export Mat Export Mat
Mat görünümlü, iyi yayılma ve kapama özelliklerine sahip iç mekan duvar boyasıdır.Mat görünümü sayesinde, duvar hatalarını göstermez. 27 Hazır Renk seçeneği mevcuttur
Detay
Tavan Boyası Tavan Boyası
Mat görünümlü, uygulama sırasında sıçratma yapmayan, bembeyaz bir yüzey yaratan tavan boyasıdır. Beyaz olarak tek rengi mevcuttur.
Detay
Plastik Kokusuz Astar Plastik Kokusuz Astar
Güçlü bağlayıcı özelliği ve mikronize yapısı sayesinde yüzeylere derinlemesine nüfuz ederek uygulama yapılacak son kat boyanın yüzeye iyi tutunmasını sağlar.Yüzey emiciliğini azaltarak son kat boyanın sarfiyatını azaltır.
Detay
Pastel Yarımat Pastel Yarımat
Mükemmel silinebilme ve kapatma özellikleri ile üst düzey kaliteye sahip Pastel Yarı Mat, saten dokusu ve ışıldayan parlaklığı ile evlerinizi zenginleştirecektir. 27 Hazır Renk ve Anında Renk Makineleri ile sonsuz renk seçeneği mevcuttur.
Detay
Pastel Mat Pastel Mat
Mükemmel kapatma ve yayılma özellikleri ile birlikte silinebilmesi ile de üst düzey kaliteye sahip olan ürün mat görünümlüdür.Siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.
Detay
Masterpro Elastomerik Masterpro Elastomerik
%100 Saf akrilik yapıda UV ışınları yardımı ile kürleşerek, çapraz bağlar ile sertleşen elastomerik yalıtım boyasıdır. Su geçirmeme özelliğinden dolayı dış yüzeylerde kullanılır. Değişken nem oranlarında ve değişken sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak; oluşabilecek yüzey gerilim kaynaklı ince, kılcal / küçük çatlaklıkların oluşmasını önleyen elastik film oluşturur. Her türlü yeni ve eski yüzeylerde kullanılabilinir. Uzun ömürlü mükemmel bir kaplama malzemesidir.
Detay
Masterpro Saf Akrilik Masterpro Saf Akrilik
%100 saf akrilik esaslı, yüksek örtücülüğe sahip, sert iklim koşullarına dayanıklı, neme ve suya yüksek dayanım gösteren, yarı mat görünümlü dış cephe duvar boyasıdır. UV direnci sayesinde parlaklık ve rengin uzun yıllar kalıcı olmasını sağlar. Dış cephe ile sert iklim koşulları arasında oluşturduğu mükemmel bariyer sayesinde yıllarca koruma sağlar.
Detay
Akrikor Silikonlu Flat Akrikor Silikonlu Flat
Silikon modifiye latex bağlayıcı yapısında, su emme özelliği çok düşük, su buhar geçirgenliği çok yüksek, atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri yıllarca koruyan, düz dış cephe duvar boyasıdır.
Detay
Akrikor Silikonlu Grenli Akrikor Silikonlu Grenli
Akrilik bağlayıcının silikon ile modifiye edilmesiyle neme, suya yüksek dayanım gösteren dış cephe kaplamasıdır. Kalın ve örtücü film oluşturur. Uygulandığı yüzeylere grenli olması nedeni ile dekoratif bir görünüm verir.
Detay
Akrikor Akrilik Flat Akrikor Akrilik Flat
Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine sahip, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri koruyan, yüksek kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan, zamanla renk değişimini engelleyen, düz görünümlü,uzun ömürlü dış cephe boyasıdır.
Detay
Akrikor Akrilik Grenli Akrikor Akrilik Grenli
Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine sahip, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri koruyan, yüksek kir tutmama özelliği, zamanla renk değişimini engelleyen,uzun ömürlü dış cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeylere grenli olması nedeni ile dekoratif bir görünüm verir.
Detay
Akrikor Silikonlu Örtücü Astar Akrikor Silikonlu Örtücü Astar
Akrilik bağlayıcının, silikon reçinesi ile modifiye edilmesi sayesinde su emme özelliği düşük, su buharı geçirgenliği yüksek, örtücü dış cephe astarıdır. Uygulandığı yüzeylerde emiciliği azaltır, son katın kapamasını güçlendirir, son kat sarfiyatını azaltır.
Detay
Akrikor Silikonlu Astar Akrikor Silikonlu Astar
Neme dayanıklıdır, kullanıma hazır haldedir, iyi nüfuz eder, sonkatı güçlendirir Şeffaf
Detay
Protect Silikonlu Flat Protect Silikonlu Flat
Silikon modifiye latex bağlayıcı yapısında, su emme özelliği çok düşük, su buhar geçirgenliği yüksek, atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan uzun ömürlü dış cephe duvar boyasıdır.
Detay
Luxe Parlak Luxe Parlak
kalıcı parlaklık,dayanıklılık ve mükemmel silinebilme özelliği ile ahşap ve metal yüzeylerinize bir numaralı koruma sağlar
Detay
Enamel Parlak Enamel Parlak
Parlaklık, dayanıklılık ve mükemmel kapatma ve yayılma öazellikleri ile birlikte ahşap ve metal yüzeylerinizde koruma sağlar
Detay
Enamel Sentetik Astar Enamel Sentetik Astar
Uygulandığı yüzei iyi dolduran yüksek film oluşturarak yüzeyin korunmasını, son katın iyi yapışmasını ve daha düzgün görünmesini sağlayan astardır
Detay
Enamel Antipas Enamel Antipas
Demir yüzeylerin paslanmasına karşı korunmasını sağlayan, yüksek koruyuculukta, iyi yapışma ve iyi örtücülük özelliklerine sahip metal astarıdır.
Detay
Set Geçiş Astarı (Su Bazlı) Set Geçiş Astarı (Su Bazlı)
Mükemmel yayılır, iyi kapatır, dolgu gücü iyidir Kirli beyaz
Detay
Set İzolasyon Astarı (Su Bazlı) Set İzolasyon Astarı (Su Bazlı)
İyi tutunur, iyi nüfus eder, neme dayanıklıdır, hızlı kurur Beyaz
Detay
Set Silikonlu Emprenye (Solvent Bazlı) Set Silikonlu Emprenye (Solvent Bazlı)
Su absorblamaz, neme dayanıklıdır, yüzey doğal görünümünü korur, kirlenmeyi önler Renksiz
Detay
Tiner Sentetik Tiner Sentetik
Mükemmel incelticidir Renksiz (şeffaf)
Detay
 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim