Hizmetlerimiz


Filli Boya RenxMatik'le istediğiniz rengi istediğiniz tonda anında hazırlıyoruz. Hızlı, Kolay ve kişiye özel renklendirme sistemi olan renxmatik milyonlarca renk ve seçeneklerle firmamızda.

 

 

 

 

 


Evinizi ne renk boyatmak istediğinize karar verdiniz. Duvarlarınız belki perdelerinizle, belki koltuklarınızla, belki de halınızla aynı renk olsun istiyorsunuz. Ya da kim bilir, en sevdiğiniz elbisenizin, fotoğrafta gördüğünüz evin, duvarınızdaki resmin rengini de seçebilirsiniz. Siz hangi rengi seçerseniz seçin, elinizdeki renk örneklerine bakarak en yakın boyayı bulmaya çalışma dönemi artık bitti. Türkiye'de ilk kez Filli Boya'nın başlattığı bu yepyeni hizmetle renk seçmek artık çok kolay. Çağırın Filli Boya renxmatik Bayisi'ni, gösterin istediğiniz rengi, Filli Boya Renk Ölçer ile renk ölçümü profesyonelce yapılsın. Seçtiğiniz rengin aynısı sizin için özel olarak üretilsin.


Raykon Colormatic Sprey dolum makinesi ile istediğiniz rengi anında üretiyoruz. Colormatic Boş Gazlı Kutu önceden özel aditifler, inceltici ve itici gaz ile doldurulmuş haldedir. Boş Gazlı dolum Makinesi yardımı ile içine arzu edilen boya- vernik doldurulur. Sabit ve güçlü bir basınç, mükemmel uygulama başlığı ile profesyonel uygulama sunar. İçerisine her türlü solvent esaslı boya-vernikler doldurulabilir. Lokal tamir için idealdir.

 


SİNTAŞ MIX SISTEM

İhtiyacınız Olan Selülozik, Poliüretan, Sentetik, Endüstriyel, Akrilik ve Epoksi Boyalar Mix Renklendirme Sistemi ile Özel Olarak Üretilmektedir. Mix sistem temiz hava sirkilasyonludur. Bu nedenle çevre ve insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Resimler


 

Web Sitesi Tasarımı : Yön Bilişim